ReferencePaní Hana napsala:

 

Chceme školce FORMELO moc poděkovat za krásný školkový rok 2014/2015. Náš syn byl moc spokojený a do školky chodil moc rád. A to je to nejdůležitější. Bude se nám po Vás moc stýskat.

Děkujeme a přejeme hodně spokojených rodičů a dětí, jako jsme byli i my.

 

29.6.2015

Paní Pavlína napsala:

Nikdy jsem úplně nebyla příznivcem soukromých školek, ale vzhledem k tomu, že jsme nutně nějakou školku pro dceru sháněli neboť jí nebyly ještě 3 roky, „nic jiného nám nezbylo“. Školka FORMELO nás ale oslovila jednoznačně už při osobní prohlídce, byli jsme příjemně překvapeni z prostoru, zázemí, vybavení a čistoty. Musím ale upřímně říct, že z této školky jsme úplně nadšení, moc se nám líbí, co s dětmi děláte a jak se jim věnujete. Obě paní učitelky jsou navíc velmi milé, příjemné a vstřícné, nezažili jsme, že by něco byl problém, vše je vždy řešitelné. Klobouk dolů před jejich trpělivostí! Je skvělé, že jsme každý týden informováni i o přesném programu, známe jídelníček a navíc pravidelně vidíme fotky z dění ve školce. O to víc nás tedy těší, že i naše dcera – byť do školky chodí zatím jen 2x týdně - k vám chodí ráda a moc ji to tam baví; za těch šest měsíců, co tam je, se toho strašně moc nového naučila. Ze zkušeností jiných rodičů – kamarádů a známých – ovšem víme, že rovnice soukromá školka = kvalitní náplň není vůbec samozřejmostí. Proto jsme strašně rádi, že jsme měli to štěstí a zvolili jsme FORMELO.

DĚKUJEME MOC

 

29.6.2015

Pan Filip napsal:

Do školky FORMELO  přešla má dcera po několika předchozích zkušenostech s jinými školkami. Vlastně si ji sama vybrala při návštěvním dnu. A neudělala chybu.

Musím vyzdvihnout lokalitu - pěkný dům s velkou zelenou zahradou. Chválím časté vycházky po hezkém okolí a kontakt s přírodou. Pestrý program pro děti, s výlety, s příměstskými tábory a s možností občasných dobrodružných noclehů ve školce. To vše se dceři moc líbilo.

Další obrovskou výhodou je takřka rodinné prostředí. A to jak pro děti, tak pro rodiče. Paní učitelky jsou vlídné a mají lidský přístup. Co ještě? Spousta  pohybu, hudby a výtvarných činností... Jsem hrozně rád, že má dcera začala poznávat svět právě zde. Po téhle školce se nám bude stýskat.

               A na závěr musím dodat, že po předchozích zkušenostech hodnotím poměr cena/výkon také velmi pozitivně.

 

 
24.5.2015

Paní Markéta napsala:

Školku FORMELO s.r.o. můžu vřele doporučit. Původně pro nás byla jako nouzové řešení, když se nám čerstvě tříletý syn nedostal do státní školky. Začátky nebyly vůbec jednoduché, ale díky paní učitelkám to zvládl a zhruba po měsíci už ani nechtěl odpoledne ze školky. Neustále nosil domů spoustu krásných a hlavně kreativních výrobků a bylo vidět, že se do školky těší. Vyhovující byla i provozní doba, kdy jsme se nemuseli stresovat, abychom ho stihli po práci včas vyzvednout. Děti pobývaly hodně venku, chodily na delší procházky, takže když jsme pak jeli na celodenní výlet, neměl problém ujít i několik kilometrů bez sebemenšího zakňourání. Musím říci, že každý týden byl na něm vidět velký pokrok ve vývoji jeho dovedností. Ve Formelu s nimi paní učitelky opravdu zpívaly, cvičily a tvořily, prostě se dětem plně věnovaly. Nemůžu pominout také letní příměstský tábor, na který syn  dlouho vzpomínal.

Za to všechno patří školce Formelo naše velké díky a stále vzpomínáme.

 
5.5.2015

Paní Jana napsala

Jsem ráda, že jsme se rozhodli dát dceru právě do školky Formelo. Jako rodiče oceňujeme dobrý přístup všech "tet", jejich trpělivost, nadšení a vstřícnost. Dcera chodí do školky moc ráda, a když je spokojená ona, jsme spokojení i my. Nový domeček na hraní v herně s kuchyňkou, pavlačí a klouzačkou je super a dcera je z něho velmi nadšená a o ničem jiném doma nemluví. Děkujeme za skvělé prostředí a přístup k dětem.

21.4.2015

Pan Bohouš napsal

Soukromou školku Formelo jsme si vybrali proto, že se syn nedostal do státní mateřské školy a tato školka byla s dobrou dostupností, v příjemném prostředí a také cenově přijatelná.

Formelo je velice příjemné místo s rodinnou atmosférou, přátelským až maminkovským přístupem, kam syn chodí s úsměvem na rtech a někdy se mu nechce ani domů. U školky je zahrada, kde si děti užívají zábavy na čerstvém vzduchu. Mimo to chodí i na procházky po okolí.

Paní učitelky jsou velice milé, přátelské, chápavé a k dětem mají individuální přístup. Každé dítě je pro ně osobnost. Na všech je vidět, že to dělají s láskou a ne proto, že je to jejich práce.

Ve školce se pořádá spousta akcí i besídky pro rodiče, tudíž zde mají rodiče možnost vidět vše co se děti ve školce naučily a kolik práce a úsilí to paní učitelky stálo. Děti několikrát do roka jezdí na výlety, školka pořádá i akce, kde děti ve školce spí a mají připravenou zábavu.

Školku Formelo mohu doporučit všem rodičům a všem dětem, které mají raději menší kolektiv dětí s rodinnou atmosférou.

Přeji do budoucna mnoho spokojených rodičů a dětí jako jsme my.

31.3.2015

Paní Petra napsala

Děkujeme školce FORMELO za krásné, podnětné a tvůrčí prostředí pro našeho syna. Je zde individuální avšak profesionální přístup, skvělá komunikace a informovanost nás rodičů. Akce, výlety, vzdělávání vše má svůj řád a logiku. Děti mají skvělou přípravu a jsou všeobecně rozvíjeny jejich schopnosti a dovednosti. Přeji FORMELU hodně spokojených dětí i rodičů, jako jsme my.

15.2.2015

Paní Magda napsala

Naše vnučka je ve školičce moc a moc spokojená. Paní učitelky jsou nejen profesionální, ale také velmi citlivé vůči rodičům i nám prarodičům. Děti mají skvělou přípravu do života. Celkové prostředí je velmi kreativní a má vnučka přímo rozkvetla. Děkuji celému kolektivu FORMELA. Všem mohu jen doporučit.

15.2.2015


Pošlete referenci

Emailová adresa nebude zveřejněna.

Aktuality
led222024
KOUZELNÉ PŘESPÁNÍ VE FORMELU Listopad 2024
Dobrou náladu nezapomeňte doma.

led222024
Nadstandartní aktivity - Solná jeskyně 2024
Solná jeskyně součástí školkového režimu.

led222024
Kurz plavání - jaro/léto 2024
Zajišťujeme pro Vaše děti opakovanou každoroční nadstandardní aktivitu ...

říj172022
SOUROZENECKÁ SLEVA
KAŽDÝ SOUROZENEC SLEVA 20% ZE ŠKOLNÉHO

... přejít na aktuality
Rychlý kontakt

Děti lze vyzvedávat

Po obědě
12:00 – 12:15 hod.
Po spaní
od 14:30 hod.

Více informací

Telefonní spojení

Dagmar Bučilová tel. 602 698 658
Mgr. Jitka Hamerníková tel. 604 160 869


E-mail: 
formelocb@gmail.com 
Web:    www.skolkacb.cz


Facebook

Počasí České Budějovice - Slunečno.cz